Exkurze do Poličky

E9552164-B3D4-4AE6-A92F-A2587D74DE77

Výlet se podařil. Přálo nám počasí, svítilo nám celý den sluníčko. Také lidi, kteří nás zde potkali, byli velice příjemní. Dopoledne jsme pobývali na Půdě místní knihovny, kde je prostor pro projekty. Pracovali jsme s ozoboty, vytvořili jsme si z nich ozokřečky a závodili mezi sebou. Potom jsme si naprogramovali květinu, kterou nám paní Šandová vytiskla na 3D tiskárně. Když se kytky tiskly, tak jsme ještě mohli pracovat s mboty. 

Na obědovou pauzu jsme využili místní Palačinkárnu a její zahrádku mezi stromy. 

Po obědě jsme šli do Muzea, kde pro nás paní lektorka měla krátké povídání o středověku, pak jsme si vyzkoušeli středověké oblečení a vyrazili jsme na prohlídku zrenovovaných hradeb. Všech 19 bašt je zachovaných a tři jsme si mohli prolézt.

Na cestě k autobusu jsme měli slíbenou vyhlášenou zmrzlinu, ale většina dětí měla zájem spíš o vietnamský průjezd. 

Díky, že jste děti pustili, děkuji jim za energii, se kterou vše realizovali.

Těším se příště VP

Fotogalerie

Další aktuality