Radovánky v naší školce Masopust

,, HALO´, PANE KARNEVALE, RAČTE DÁLE…“

 Měsíc únor je již odpradávna spojený s tradicemi masopustu a průvody masek. Na toto období jsme se pečlivě připravovali. Společnými silami jsme vyzdobili školku a upekli jsme si masopustní frgály. O masopustní veselici se radoval každý, malí i velcí, mladí i staří. A tak to bylo i v pátek 12. 2. 2021 u nás ve školce. Letošní karneval byl sice trošičku jiný, kvůli koronavirovým opatřením, přesto jsme ho neopomněli . Samozřejmě nechyběl tradiční průvod a představení masek, hry, soutěže, taneční rej a bohatá tombola. Na děti čekalo velké překvapení v podobě zábavného karnevalového programu Hopsík v tělocvičně. Program obsahoval kromě kouzelnických vstupů i hudební pásmo, kde Hopsík,  zpívá autorské písničky. Opravdu všichni jsme si to moc užili, tancovali jsme a řádili a zažili spoustu legrace.

 Tímto děkujeme všem rodičům, přátelům, známým a firmám, díky kterým se nám pro děti povedlo zajistit bohatou tombolu. Velké díky patří rodině Russových, kteří zábavný program pro děti zajistili.

Další aktuality