McDonald´s Cup

IMG-20230509-WA0019

Žáci naší školy se zúčastnili fotbalového turnaje McDonald´s Cup. Letošní ročník byl nově také i pro malotřídní školy. 26. dubna 2023 jeli žáci do Žďáru nad Sázavou na okresní finále, kde s přehledem porazili tyto školy: ZŠ Mostiště, ZŠ Zubří, ZŠ Nová Ves u NMnM. Tímto si zajistili postup do krajského finále do Pardubic. Zde si 9. května porovnali síly se školami z kraje Vysočina a z Pardubického kraje. Nebylo vůbec jednoduché postavit se těm nejlepším, ale naši fotbalisté bojovali jako lvi a utržili 4. místo ze sedmi. Myslím, že si to užili nejen oni, ale také jejich rodiče a trenéři. Načerpali spoustu zkušeností a zkusí si porovnat síli v dalším ročníku. Všem moc děkuji Klára Uchytilová

odkaz na video:  https://www.youtube.com/watch?v=m9yHGGYGSEQ&ab_channel=McDonald%27sCup

Fotogalerie

Další aktuality