Výuka od 12. dubna 2021

o školy mohou přijít žáci, kteří nevykazují příznaky žádného infekčního onemocnění.

Po příchodu žák provede desinfekci.

Škola je povinna 2x týdně všechny otestovat Ag-testy, budeme testovat v hale školy v pondělí a středu, testy jsou z kraje nosu, žák si odebere vzorek za asistence zaměstnance školy, počká 15 minut na výsledek. U školáků budeme s testem dopomáhat, aby vše proběhlo podle návodu. Prosíme, abyste žákům podepsali souhlas s touto dopomocí nebo je možné, aby mu ve škole pomohli rodiče.

video, jak test bude probíhat https://youtu.be/BmDnd140UH4

 Pokud je negativní jde do družiny, příp. třídy, pokud je vzorek pozitivní odchází do izolační místnosti a rodiče si ho musí neprodleně vyzvednout a podstoupit PCR testy. Je nutno přicházet do školy nejpozději 7:15, aby testování nenarušovalo výuku.

Testy nemusí podstoupit žáci, kteří prodělali onemocnění COVID 19 (lhůta je 90 dnů) a doloží pozitivní výsledek testu. 

Ve škole žáci nosí jednorázovou roušku, respirátor nebo nanoroušku. Přikládám návod na opakované nošení respirátoru.

Do školy nastoupí všechny ročníky školy, vyučovat budeme podle normálního rozvrhu, včetně náboženství.

Obědy běžný provoz. Obědy mají na pondělí všichni přihlášený, pokud žák nepůjde, je třeba ho odhlásit.

Družina běžný provoz.

Od dalšího týdne začnou také fungovat kroužky, kromě sportovních.

V každém případě se na vás moc těšíme a do školy si vemte dobrou náladu, ať vše společně zvládneme

S pozdravem 

Mgr. Veronika Pechová

Od 12. dubna nastupují do školy zpět všechny ročníky základní školy, z mateřské školy předškoláci a také děti rodičů, kteří pracují ve školství, zdravotnictví u hasičů, policie, na úřadu vlády, finančním úřadu a úřadu práce.

Další aktuality